Hovawart - Czarodziejski Pies - Warszawa - Hodowla Psów rasy hovawart

 

Hovawarty to nasza pasja i hobby. 

 

Nasza przygoda z hodowlą hovawartów rozpoczęła się na początku 2011 roku. Do naszej rodziny dołączyła wtedy Fantazja, przez nas nazwana Norą. Szybko zjednała sobie serca wszystkich domowników, wnosząc do domu dużo radości. Od tego czasu jest naszym najwierniejszym przyjacielem. Zawsze rozpiera ją energia, ale taki już jej urok:-) Dzięki temu nie sposób się z nią nudzić! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w sekcji Galeria.

 

"Czarodziejski pies" to hodowla rodzinna, w której najważniejszy jest pies. Staramy się prowadzić ją profesjonalnie, z naciskiem na pozytywne szkolenie. Mieszkamy w domu jednorodzinnym, dzięki czemu nasz pies może dużo czasu spędzać w ogrodzie. Ruch na świeżym powietrzu jak również zbilansowana dieta i dużo uwagi z naszej strony zapewniają Norze to czego każdy pies potrzebuje. Staramy się jednak systematycznie poszerzać naszą wiedzę na temat hodowli, aby móc jak najlepiej zająć się naszą suczką. Dzięki temu choć trochę możemy odwdzięczyć się za jej bezinteresowną miłość. 

 

Nora jest pierwszym, i jak dotychczas jedynym, psem w naszej hodowli. Mamy jednak nadzieję, że niebawem się to zmieni:-)